dbs_logosade 0216 688 00 09

Ses ve Video Konferans Çözüm Ortağınız

ClearOne  kişisel konferans ürünleri  küçük, orta ve büyük işletmeler için popülerliğini arttırıyor.  

CHAT®  serisi  mikrofon, speaker ve kulaklıklar ile mükemmel  full-duplex ses netliği ve kalitesi sayesinde her türlü konferans yapılabiliyor.

INTERACT® ürünleri ile de geniş toplantı odaları için ses konferans çözümleri ile ,  PC,  Notebook üzerinde çalışan değişik  sesli vegörüntülü ( skype, Microsoft Lync, Cisco Jabber, Netmeeting vb ) uygulamalar destekleniyor.

Unified Communication : Tümleşik İletişim

INTERACT® AT-Skype™ ve INTERACT® AT-OC LYNC

LYNC ve Skype™ sertifikalı INTERACT AT-Skype™ ve INTERACT® AT-OC toplantı odaları için ses konferans çözümü sunan, ses konferans köprüsü ve telefon uyumluluğu olan, aynı zamanda tümleşik iletişim ve video konferans sistemlerini de destekleyen tek çözümdür.

CHAT USB Kulaklık-Mikrofon

CHAT USB Kulaklıklar tümleşik iletişim için tasarlanmış konforlu, sağlam ve ClearOne' ın yıllardan süren kalitesini sunduğu ürünlerdir.

CHAT_headsets_ALL_in_a_row_376b8

CHAT 50

CHAT 50 taşınabilir USB ile çalışan bir ses arabirimidir ve bir çok cihaz ile uyumlu çalışır. Çok temiz ses ve hands-free özelliği vardır. Rakipsiz full-duplex kapasitesi sayesinde aynı anda hem konuşma hemde karşı taraftan gelen sesleri dinleyebilirsiniz. Chat 50 ile cep telefonu, bilgisayar bağlantısı , müzik dosyalarını, oyunları mükemmel ses kalitesinde alıp göndermeyi sağlar.

chat50

CHAT 150

CHAT 150 ile telefon, PC ve video konferans sistemleri ile kaliteli, full-duplex ses alıp göndermek mümkündür. Ofis ve konferans odaları için ideal bir çözümdür.

chat150attach

CHATATTACH® 150

USB Konferans aramaları ChatAttach 150 sayesinde artık küçük odalar dışında da mümkün. ChatAttach 150 orta ve geniş odalarda doğal konuşmaları tüm katılımcıların söylediklerini birebir aktaran mimariye sahiptir.

Chat_150

CHAT 60-U

CHAT 60-U, USB port ile PC, notebooğa bağlanır ; ses ve mikrofon vazifesi görür. SKYPE ve benzeri uygulamalar için idealdir.

CHAT 160

Skype™ için geliştirilen dünyanın ilk grup konferans sistemidir. CHAT 160 PC veya notebooklara USB den bağlanır ve yüksek kalitede HD konferans yapmanızı sağlar. Sahip olduğu ses teknolojisi sayesinde eko olmadan her sesi net duymanızı ve full-duplex iletişimin keyfini yaşatır.

CHATATTACH 160

Skype™ aramaları artık sadece küçük odalar ile limitli değil. CHATAttach 160 ile Skype™ aramaları orta ve geniş konferans odaları için dizayn edilmiştir. CHATAttach 160 konferans sistemi , 2 adet CHAT 160 içerir ve hem mikrofon hemde ses çıkışı için speaker sistemini çoğullayarak mükemmel ses alım gönderimi sağlar.

CHAT 70

CHAT 70-U , PC speaker -mikrofon sistemi PC veya notebooklara USB ile bağlanır ve Microsoft LYNC ile handfree konuşma özgürlüğü verir. İçerdiği HD konferans ses teknolojisi sayesinde full-band genişliği frekans cevabı ile çok kaliteli full-duplex iletişim sağlar.

CHAT 170

IT dünyasında Microsoft LYNC için üretilen ilk grup ses ve mikrofon sistemidir. PC veya notebooklara USB üzerinden bağlanarak çok kaliteli ses iletimini sağlar. CHAT 170 HD Konferans içerir ve yüksek ses teknolojisi sayesinde full-band genişliği ile çok net ses iletimi sağlar.

CHATATTACH 170

MICROSOFT LYNC™ aramaları artık sadece küçük odalar ile limitli değil. CHATAttach 170 ile LYNC™ aramaları orta ve geniş konferans odaları için dizayn edilmiştir. CHATAttach 170 konferans sistemi , 2 adet CHAT 170 içerir ve hem mikrofon hemde ses çıkışı için speaker sistemini çoğullayarak mükemmel ses alım gönderimi sağlar.

MAX ANALOG - IP - WIRELESS TUŞLU KONFERANS TELEFONU

ClearOne MAX konferans telefonları ile çok kaliteli, full-duplex ses iletişimi analog, dijital ve wireless ile sağlanabilir. İlave Modül ekleme kapasitesi sayesinde çok geniş odalarda da kullanımı uygundur.

INTERACT® AT

INTERACT AT toplantı odaları için oluşturulmuş PC veya notebook bağlantısı ile çalışan komple bir ses çözümdür.

ses konferans polycom ses konferans polycom Chat_150 chat160attach Image72 Image73 INTERACT_AT_web MaxAttachIP main_photo_clearone INteract_AT_website2012

© Copyright. 2017  Data Bilgi Sistemleri

DATA BiLGi SiSTEMLERi
Barbaros Mah.  Akzambak Sok.
Uphill Towers A Blok Kat 24 D 137
Ataşehir   ISTANBUL              

       info@databilsis.com
Tel  :  +90 216 688 00 09
Fax  : +90 216 688 13 55